Miks MONEYZEN?

MONEYZEN on kiire ja mugav laenu- ja investeerimisplatvorm, mis ühendab inimesi läbipaistvate ja empaatiliste finantssuhete kaudu. Pakume inimlikke laene paindlikel tingimustel ja mugavaid investeerimisvõimalusi.

Laenajale:

  • laenusumma kuni 10 000 €
  • periood kuni 3 aastat
  • kogu laenuperioodiks fikseeritud mõistlik intress
  • tagatist ei ole vaja

 

Investorile:

  • alusta investeerimist vaid 20 euroga
  • määra ise soovitud intress ja riskitase
  • teeni stabiilset lisatulu juba järgmisest kuust
  • reinvesteerides, saad osa liitintressi võludest

 

0
Väljastatud laenumaht
0
Keskmine laenusumma
0
Esitatud laenutaotluste arv

MONEYZEN.
Väike samm. Suur tunne.

Vahel jääb tervikust puudu vaid väike tükk. Väike liigutus, et avada järgmine uks, lõpetada vana peatükk, luua uusi emotsioone, tunnetada tasakaalu…

See tõuge on väike, aga oluline.

Meist

Kahe võimsa sõna – MONEY ja ZEN – harmoonilises ühenduses leiame oma eesmärgi. Ida filosoofia rahulikkusest inspireerituna on MONEYZEN rajatud rahu ja tasakaalu põhimõtetele.

Me usume, et finantsotsused peaksid olema kohandatavad ja paindlikud nagu origamipaberi puhas leht. Mõne läbimõeldud voldiga saab igaüks kujundada oma rahalist tulevikku. Meie portaal annab võimaluse valida tingimused, mis vastavad kõige paremini Sinu isiklikele vajadustele, olgu tegemist laenuvõtmise või investeerimisega.

Meie juures saad avastada reaalsuse, kus finantsvõimekus kohtub sisemise rahuga ja kus finantsotsused tehakse tähelepanelikult ja südamega.

Meie väärtused

Lähtume oma töös origami-filosoofiast tuletatud väärtustest, kus mõne läbimõeldud voldiga saab luua erinevaid vorme ja võimalusi.

Lihtsus

Oleme mugav finantsplatvorm, kus rahaliikumine toimub kiiresti ja tegevused on lihtsad ning käepärased. Oleme e-kirja või telefonikõne kaugusel, et Sind igakülgselt aidata.

Ühendamine

Võimaldame inimestel üksteist rahaga aidata, ühendades neid läbipaistvate ja empaatiliste finantssuhete kaudu. Edendame kõigi meelerahu ja mugavust, pakkudes inimlikku lähenemist rahaasjadele.

Tasakaal

Oleme turvaline ja usaldusväärne finantspartner, kes on abiks nii ootamatute kulutuste katmisel, kui ka stabiilse lisatulu teenimisel. Oma tegevuses lähtume vastutustundliku laenamise põhimõtetest.

Paindlikkus

Meie juures saad valida sobivad tingimused raha laenamiseks või hoopis koostada Sinu vajadustele vastav investeerimisstrateegia, mida saad hiljem soovi korral korrigeerida.

Vastutustundlik laenamine

Lähtume laenude vahendamisel vastustustundliku laenamise põhimõtetest. Vastustustundlik laenamine võimaldab laenajal paremini mõista oma rahaasjade seisu ja täiendava laenuga kaasnevaid kohustusi. Vastutustundliku laenamise eesmärk on vältida laenuklientide makseraskustesse sattumist. Vastutustundliku laenamise põhimõtte järgimine tagab MONEYZEN finantsportaalis sõlmitud laenulepingute kõrgema kvaliteedi võrreldes konkurentidega.

MONEYZEN finantsportaal kogub ja analüüsib põhjalikult iga laenaja makse- ja krediidivõimekust puudutavat teavet, et selgitada välja laenaja finantsolukord ja soovitava lahenduse sobivus laenuhuviga.

Krediidivõimekuse põhjalik kontroll tagab laenupakkumised klientidele, kelle jaoks laenu võtmine on jõukohane. Igale laenutaotlejale määratakse krediidiskoor, mis peegeldab laenutaotleja suutlikkust võetud kohustusi täita.
Jagame selges ja lihtsas keeles informatsiooni MONEYZEN finantsportaali teenuste kohta. Selgitav informatsioon tagab selle, et tarbija (laenuvõtja) saab koheselt hinnata, kas pakutav laenuleping vastab tema vajadustele ja finantsolukorrale ning millised on laenamisega seotud riskid.